Žlté vlaky vás rýchlo a pohodlne odvezú z Bratislavy na Žitný ostrov za oddychom a regeneráciou na termálnych kúpaliskách Thermalpark v Dunajskej Strede a Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi. Výhodné balíčky ThermalPass vám navyše ušetria až 33 % na cestovnom a vstupnom.

RegioJet, najväčší súkromný železničný dopravca v osobnej železničnej doprave na Slovensku, priniesol cestujúcej verejnosti ďalší profit. Akciové balíčky ThermalPass Dunajská Streda a ThermalPass Veľký Meder obsahujú spiatočné cestovné vlakom RegioJet z Bratislavy, garantovanú nadväznú prepravu zo železničnej stanice priamo až na kúpalisko a celodenné vstupné na termálne kúpalisko. Žlté vlaky RegioJet premávajú každé 2 hodiny zo smeru Bratislava aj Komárno. Do Thermal Parku v Dunajskej Strede trvá cesta z Bratislavy aj Komárna len 1 hodinu. Na termálne kúpalisko Thermal Corvinus vo Veľkom Mederi sa dostanete z Bratislavy cca za 1 hodinu a 20 minút a z Komárna len za 30 minút.

,,Sme radi, že naša spoločnosť je nielen významným domácim dopravcom, ale že prináša aj nové impulzy pre rozvoj cestovného ruchu a zamestnanosti v oblasti Podunajska. Ukazuje sa, že dobre zorganizovaná a kvalitne prevádzkovaná doprava za primerané ceny, je jedným z faktorov zvyšujúcich návštevnosť turisticky atraktívnych lokalít.