Termostaty predstavujú ideálnu alternatívu pre úsporné vykurovanie domu a bytu.

COMPUTHERM Slovakia s.r.o., ako oficiálny distribútor termostatov značky COMPUTHERM na Slovensku už 7 rokov sa snaží o to, aby termostaty tejto značky sa stali úspešnými a obľúbenými aj na slovenskom trhu.
COMPUTHERM Slovakia s.r.o. ponúka celú škálu produktov: mechanické a trubkové termostaty, digitálne, programovateľné, bezdrôtové, GSM telefónom ovládateľné termostaty aj mobilnou aplikáciou ovládateľné Wifi termostaty. V ponuke spoločnosti sú aj radiátorové ventily, senzory úniku plynu, rozdeľovače-zberače a ich tvarovky (odvzdušňovače, prietokomery, teplomery, prípojky) a čerpadlá.
Izbové termostaty značky COMPUTHERM sú cenovo priaznivé, kvalitné, jednoducho a komfortne ovládateľné. Medzi výhody patri aj estetická forma a moderný design. Veľké podsvietené LCD displeje s dobre viditeľnými veľkými písmenami a tlačítkami umožňujú ľahké a bezproblémové ovládanie pre starších aj pre ľudí s poruchou zraku. Termostaty sú veľmi citlivé a vnímajú zmenu teploty až o 0,1 °C, kvôli tomu kúrenie sa dá nastaviť naozaj hospodárne a účinne.

COMPUTHERM Slovakia s.r.o. kladie veľký dôraz aj na rýchle a bezproblémové dodanie, ktoré prebieha do 1-2 dní od obdržania objednávky pomocou kurierskej služby Slovak Parcel Service. Sortiment produktov nájdete na http://www.computherm.sk. Staňte sa partnerom spoločnosti COMPUTHERM Slovakia s.r.o. a využite výhody spolupráce!