Pobyt Regenerácia chrbta a kĺbov v kúpeľnom hoteli Palace **** v Luhačoviciach, ktorý je zároveň najväčším miestnym hotelom, získal Cenu poroty v tradičnej súťaži Hit sezóny 2014. Súťaž vyhlásila už po piaty raz Centrála cestovného ruchu Východnej Moravy. Ocenenie prevzali zástupcovia akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice (Lázně Luhačovice) na slávnostnom vyhlásení výsledkov súťaže o najlepší produkt turistickej oblasti Východná Morava. Vyhlásenie sa konalo na záver Výročnej konferencie cestovného ruchu turistického regiónu Východná Morava v utorok 4. februára 2014 v Múzeu regiónu Valašsko na Vsetínskom zámku.

„Regenerácia chrbta a kĺbov je týždenný pobyt s kombináciou procedúr, ktoré boli špeciálne zostavené našimi kúpeľnými lekármi a fyzioterapeutmi. Pridanou hodnotou je tiež bonus vo forme inhalácií prírodnej minerálnej vody pre regeneráciu dýchacích ciest,“ povedal výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice, a.s., Ing. Jiří Dědek a dodal: „Nespornou výhodou je tiež skutočnosť, že všetkým hosťom garantujeme využitie prírodných minerálnych prameňov na liečbu a k liečebno-rehabilitačným účelom. Naviac naši skúsení lekári sú pripravení potvrdiť vhodnosť procedúr, prípadne vykonať zámenu podľa aktuálneho zdravotného stavu klienta.“

Dodal, že pobyt je určený všetkým, ktorí majú objektívne ťažkosti s pohybovým aparátom, ale i tým, pre ktorých bude pobyt prevenciou ochorenia chrbta a kĺbov.