V Česku je těžké udržovat svou dýchací soustavu, pokožku a motorický aparát v podobné kondici, jakou mají lidé žijící na horách či u moře. Málokdo si může dopřávat vícero blahodárných lázeňských pobytů ročně. Firma Velba.cz přichází s ideálním nápadem pro všechny zájemce, kam se řadí výrobky z minerální a bylinné sféry.

Životadárná přírodní sůl z mrtvého moře s nadpřirozenými schopnostmi a mnohostranným využitím
Koupelová přírodní sůl z mrtvého moře je nepřekonatelná. Díky přírodnímu odpařováním mořské vody a poté krystalizací soli bez chemických zásahů se dostane životadárná sůl z mrtvého moře. Minerální soli se usuší, nevítané směsi bahna a písku se roztřídí. Životadárná sůl z mrtvého moře je obvykle sypkého skupenství bílé barvy s dalším využitím v kosmetickém, lázeňském i lékařském odvětví.

Přírodní nahřívací polštářek pro vaši duševní pohodu a proti fyzickým obtížím
Ozdravný nahřívací polštářek, jinými slovy bylinný termofor, s povzbuzujícím zeleným čajem, vonnou levandulí, či jemně aromatickou mátou, litseou cubebou proti únavě nebo citronovou šťávou i dětský nahřívací polštářek uleví postiženým partiím, nepříznivým bolestem svalů, kloubů, beder nebo páteře, určitě uspokojí roztržité myšlení a spolehlivě zklidní bolestivé tělo i neklidnou psyché. Dle instrukcí uzdravující nahřívací polštářek nejprve nahřejeme v mikrovlnné troubě a pak jej položíme na konkrétní oblast, pro kterou konkrétně je nahřívací polštářek vyrobený. http://www.velba.cz/velba/eshop