Grantorto, Itálie
11. 12. 2013
Představitelé Grantorta ocenili Mládež za lidská práva, vzdělávání iniciativu v oblasti lidských práv, kterou Scientologická církev podporuje.
Starosta Grantorta Luciano Gavin prohlásil, že 10. listopad 2013 a toto datum v budoucích letech bude v tomto městě Dnem Mládeže za lidská práva.
Místní učitelé, studenti, přátelé a rodina zaplnil kulturní sál sousedící s radnicí v Grantortu, aby ocenili mladé členy padovské pobočky Mládeže za lidská práva a předali jim prohlášení.
Děti šly v zástupu sálem a nahoru na jeviště a nesly plakáty vyjadřující články Všeobecné deklarace lidských práv OSN.
Radní pro kulturu hovořil o důležitosti kultury a míru a ukázal veřejnoprávní oznámení Mládeže za lidská práva popisující článek 2 Všeobecné deklarace lidských práv – právo na život.
Scientologové z pěti kontinentů se spojují ve společném úsilí s vládními úřady a nevládními organizacemi, aby dosáhli všeobecného povědomí a zavedení Všeobecné deklarace lidských práv OSN z roku 1948, předního světového dokumentu týkajícího se lidských práv.
Scientologická církev publikovala brožuru Scientologie: Jak pomáháme – Spolu za lidská práva, Děláme lidská práva světovou skutečností, aby vyhověla žádostem o více informací o výuce lidských práv a o iniciativách, které Církev podporuje. Více informací najdete na Scientology.org/humanrights.
###
Zakladatel Scientologie, L. Ron Hubbard, napsal: „Lidská práva musejí být