Společnost Gold Design, český výrobce exkluzivní silnovrstvě pokovené bižuterie, si Vás dovoluje pozvat do svého internetového obchodu Goldes.cz. V našem obchodě naleznete široký sortiment silně zlacených, stříbřených a rhodiovaných řetízků, náramků, nákotníků, přívěsků a náušnic vlastní produkce. Nabídka zahrnuje i výrobky z nerez oceli, strassovou bižuterii a ručně ryté kravatové spony.
Návrhu a výrobě kovové bižuterie se věnujeme s maximální péčí již přes 20 let. Klademe maximální důraz na kvalitu provedení a životnost výrobku. Díky tomu si můžeme dovolit nabídnout záruku až 3 roky na mechanické poškození. Naše zlacené řetízky jsou pokovené vyspělou metodou Subage, která výrazně omezuje pronikání korozivních látek na základní materiál. Na takto upravené zboží poskytujeme až dvouletou záruku perfektního vzhledu, podloženou certifikátem a puncem s chráněnou značkou GD-SBS.
Zastavte se v našem obchodě Goldes.cz a vyberte svým blízkým a milovaným krásný dárek s dlouhodobou užitnou hodnotou a puncem módy a kvality z tradičního centra české výroby bižuterie, Jablonce nad Nisou.