Oblíbenost Lázní Luhačovice, a. s., neustále roste, o čemž svědčí rostoucí návštěvnost a často i vyprodány kapacity. Sehnat konkrétní pobyt uprostřed sezony je většinou nemožné. Proto by si měli zájemci rezervovat konkrétní termín ve vybraném zařízení již v předstihu, aby měli jistotu. Navíc nyní přicházejí lázně s atraktivní nabídkou až 20 procentních slev za včasné objednání pobytu na rok 2016. Nabídka first minute platí jen do 20. prosince 2015. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

„Přinášíme nejširší nabídku léčebných, relaxačních, wellness a víkendových pobytů pro rok 2016 v nejrozmanitější škále ubytovacích kapacit v Luhačovicích Právě teď si můžete objednat pobyty na příští rok se slevou first minute až 20 %. Pokud si objednáte pobyt v našich nejluxusnějších čtyřhvězdičkových zařízeních – wellness hotelu Alexandria nebo Jurkovičově domě, poskytneme vám i garanci nejnižší ceny. Jiné akční last minute nabídky v roce 2016 se budou vztahovat na úzký výběr pobytů a nebudou tak výhodné. Objednejte si proto svůj pobyt včas,“ konstatoval J. Dědek.

Dodal, že podmínky pro zlevněné first minute s garancí nejnižší ceny platí pouze při objednání pobytů v hotelech Alexandria a Jurkovičův dům do 20. 12. 2015 a zaplacení zálohy ve výši 30 % nejpozději do 31. 1. 2016. Zbývajících 70 % stačí doplatit nejpozději 30 dnů před nástupem na pobyt.