Paříž, Francie
6. 12. 2013
Dobrovolníci ze Scientologické církve oslovili mládež na pařížském předměstí St. Denis dne 2. listopadu s Cestou ke štěstí, nenáboženským morálním kodexem založeným zcela na zdravém rozumu.
Dobrovolníci ze Scientologických církví v Paříži mají pro své město vzkaz: Život je „mnohem víc cool“, když je postaven na morálních principech vyjádřených v Cestě ke štěstí, nenáboženském morálního kodexu založeném na zdravém rozumu.
Hudební videa, videohry a jiné formy zábavy často předávají sdělení, že „cool“ znamená žít extravagantní a nezřízený život. Cesta ke štěstí rozptyluje tento mýtus a dobrovolníci ze scientologických církví v Paříži oslovili 2. listopadu mládež v Saint Denis, aby věděli, že to není ani zdaleka pravda.
Dobrovolníci zřídili stánek obklopený tříapůlmetrovými kreslenými obrázky módních teenagerů nesoucí slogan „Plus cool la vie!“ ("Víc cool život!“).
Po celý den se setkávali a mluvili s lidmi všech věkových kategorií a dávali jim výtisky Cesty ke štěstí, snadno rozpoznatelné podle kreslených postav „Plus Cool La Vie“ na obálce.
Podle Cesty ke štěstí „Pokoušet se přežít v chaotické, nečestné a všeobecně nemorální společnosti je obtížné. Každý jednotlivec nebo skupina touží po tom, aby v životě dosáhli tolik radosti a tolik osvobození od bolesti, kolik jen mohou. Vaše vlastní přežití může být ohroženo špatnými skutky lidí ve vašem okolí… Vy jste pro ostatní důležití. Nasloucha