| Toronto, Kanada • 25. prosince 2013 |
Každoroční vánoční festival Protidrogových šerifů organizovaný Scientologickou církví Toronto
Téma vánočního festivalu protidrogových šerifů na náměstí Yonge-Dundas v Torontu v prosinci 2013 bylo: „Zeptej se dětí, jestli chtějí žít ve městě bez drog a ony ti řeknou, že ano a proč!“

První iniciativa vznikla v roce 1993 a od té doby se Protidrogoví šerifové stali globálním hnutím dětí, které informují další děti o škodlivých účincích drog.

Každoroční festival Protidrogových šerifů povzbuzuje děti, aby „řekly NE drogám, ANO životu“ a to během svátečních oslav, jejichž součástí je horká čokoláda, umělecká řemesla a distribuce vzdělávacích brožurek Pravda o drogách. Dvě generace Protidrogových šerifů vystoupily na jevišti, aby shromážděné davy pobavily vánočními koledami. Celá akce byla zakončena návštěvou Santy, který přinesl dárky všem dětem.
_____
Scientologové na pěti kontinentech pracují ve svých komunitách po celý rok, aby lidem dodali sílu pravdou o drogách. Církev a její členové jsou odhodlaní pracovat na vyřešení tohoto problému prostřednictvím vzdělávání.

Bylo nezvratně dokázáno, že když se k mladým lidem dostane pravda o drogách — faktické informace o tom, co drogy jsou a jak působí — jejich konzumace klesne úměrně tomu.
____
Scientologická církev vydala brožuru Scientologie: Jak pomáháme — pravda o drogách, Vytvoření světa bez drog, aby vyšla vstříc poptávce po více informacích o pro