Bratislava, 2. 9. 2014

Slováci milujú zľavy na zahraničné štúdiá. Klienti dostanú zadarmo až dva týždne kurzu angličtiny.
Vynikajúce ceny jazykových pobytov v zahraničí, s výhodnými zľavami ponúka renomovaná agentúra STUDENT AGENCY. V kurze je predovšetkým Austrália.
August a všeobecne európska jeseň je najvhodnejším obdobím na objednanie jazykového kurzu v Austrálii. Ceny sú po letných zľavách vynikajúce a ponúkané termíny nástupu sú pre Slovákov najatraktívnejšie. Väčšina z nich chce vycestovať na jazykový pobyt v dobe, keď sa v Austrálii začína tamojšia jar a leto. Čiže v čase našej jesene a zimy.
,,Mnoho našich partnerských škôl v Austrálii ponúka atraktívne letné zľavy na jazykové kurzy. Ušetrené peniaze si tak môžu naši klienti užiť v Austrálii. Štúdium v surferskom raji má škola Imagine Education, v turisticky vyhľadávanej lokalite Gold Coast, kde sa dá ušetriť až dva týždne kurzu angličtiny, ktoré dáva škola pri rezervácii pobytu na 20 a viac týždňov zadarmo. Zvýhodnené ceny kurzov sú aj na Cambridge International College v Perthe a Melbourne. Tu možno ušetriť až 60 AUD za týždeň pri objednaní kurzu všeobecnej angličtiny do 30.9. 2014, navyše tu platíte nižšie ceny, ak tento kurz skombinujete s odborným kurzom,“ hovorí Naďa Málková, riaditeľka jazykových a pracovných pobytov STUDENT AGENCY.
Dodáva, že motiváciou účastníkov jazykových kurzov angličtiny v Austrálii je nielen snaha zlepšiť sa v angličtine, ale aj zámer vyťažiť z pobytu čo najviac.