Osobní hodnota a integrita znamená chovat se čestně a správně, i když se na vás nikdo nedívá. Jak napravit svoji chybu? Podle jakých měřítek posuzovat co je dobré a co špatné? Jaký je rozdíl mezi etikou a morálkou? Jak spolu souvisí poctivost a osobní svoboda? Dělat či nedělat osobní kompromisy se svým přesvědčením? Obnovte svou schopnost být sám sobě rádcem a odolejte společenskému tlaku a obavám z toho, co si o vás pomyslí " ti druzí " podle informací z tohoto kurzu od amerického spisovatele L. Ron Hubbarda.
V kurzu osobní hodnoty a integrita se dozvíte, jak na to!
Co dal kurz studentům:
Dnes jsem dokončila kurz „Osobní hodnoty a integrita“. Cítím se úžasně lehce. Našla jsem cestu, jak dál v životě můžu a budu fungovat! Jsem ráda, že jsem se potkala s lidmi, kteří mi doporučili scientologický kurz a naučili mě, jak prakticky používat tyto znalosti ke zlepšení mého života. M.D.
Cítím klid a jasnější mysl a větší koncentraci! SUPER! Již po prvním dni kurzu jsem zpozorovala, že dělám věci, které normálně nedělám. Klid, úctu, porozumění a nadšení se do toho pustit dál. Děkuji. A.Ř.
Více na dianetika.cz