Tokio, Japonsko
5. 2. 2014
Scientologická církev podporuje protidrogovou vzdělávací iniciativu, která oslovila více než 50 000 lidí prostřednictvím protidrogových vzdělávacích přednášek.
Dobrovolníci z protidrogové vzdělávací a prevenční iniciativy, kterou Scientologická církev v Tokiu podporuje, právě dosáhli milníku: nyní už oslovili s protidrogovým vzděláváním 50 000 lidí.
Mládež, pedagogové, bezpečnostní složky a zainteresovaní společenští vůdci se zúčastnili těchto přednášek založených na osnově Pravdy o drogách. Mnohé z nich jsou vedeny na místních středních a nižších středních školách.
Podle Národní policejní agentury Japonska jsou nejvíce zneužívanými drogami v Japonsku stimulanty, na prvním místě je krystalický metamfetamin. Uživatelé metamfetaminu tvořili 86,1 % všech pachatelů drogových trestných činů zatčených japonskou policií v roce 2011. Iniciativa Pravda o drogách poskytuje rozsáhlé informace o této droze, včetně brožury, klipů a části dokumentárního filmu Pravda o drogách – skuteční lidé, skutečné příběhy, který obsahuje rozsáhlé rozhovory bývalých závislých na krystalickém metamfetaminu.
Scientologové na pěti kontinentech pracují po celý rok ve svých komunitách na tom, aby ostatní znali pravdu o drogách. Církev a její členové se věnují tomu, aby vymýtili zneužívání drog prostřednictvím vzdělávání.
Scientologická církev podporuje iniciativu Pravda o drogách, jednu z největších světových nevládních k