| Plettenberg Bay, Jihoafrická republika •
Tým scientologických Dobrovolných duchovních v Port Elizabeth v Jihoafrické republice spolupracují s místními úředníky, aby zvýšili kvalitu života jejich komunity.
Aby se město West Cape Plettenberg Bay stalo bezpečnější pro všechny, kteří zde žijí a pracují, dobrovolníci ze Scientologické církve v Port Elizabeth a Plettenberg Bay ( Plett ) Jihoafrická policejní služba ( SAPS ) spojili své síly a 16. února rozšířili kopie Cesty ke štěstí.
Cesta ke štěstí je nenáboženský morální kodex založený na zdravém rozumu. Napsán autorem, humanitářem a zakladatelem Scientologie L. Rona Hubbardem, jeho 21 zásad poskytuje morální kompas – vodítko pro lepší žití.
Komunitní pracovníci a dobrovolníci z jiných církví se také připojili k iniciativě. Společně rozdali za jedno odpoledne téměř tisíc kopií podomních brožur po celém regionu.
Ve vstupní hale nové policejní stanice Plettenberg Bay jsou stohy brožur Cesty ke štěstí v jazyku xhosa, v afrikánštině a v angličtině, aby si ji lidé mezi sebou předávali. Prohlášení Cesty ke štěstí hrají na televizní obrazovce policejní stanice po celý den a šíří fakt, že morální život je lepším, bezpečnějším a šťastnějším životem pro všechny.
Cesta ke štěstí byla napsána v roce 1981. Nesmírně populární již od svého prvního vydání, více než 109 milionů kopií bylo distribuováno ve 111 jazycích, v 209 zemích, teritoriích a závislých územích.
Scientologická církev a její členov