Inspirovali jste se zahraničím, kde je online prodej vína velmi zaběhlou záležitostí a nevíte kde uspokojit své tuzemské touhy? Milujete pohodlný výběr kvalitního vína z prostředí domova? Revoluce v českých lukách a hájích ? představujeme WineShop.cz.

Společnost WineShop, s. r. o. se na základě mnohaletých zkušeností s prodejem vín a lihovin na tuzemském i zahraničním trhu rozhodla změnit nákupní chování vína a lihovin v ČR. Eshop s prodejem vín, který společnost WineShop provozuje na webových stránkách http://www.wineshop.cz nabízí rozsáhlé spektrum informací o jednotlivých odrůdách, kvalitě vín, vínařstvích, zemích a zkrátka o všem co s konzumací vína souvisí. Naleznete zde například užitečné informace o tom, jaké pokrmy k dané láhvi lahodí, a ke kterým je daná odrůda nejoptimálnější. Kromě skvělých cen a opravdu široké nabídky WineShop.cz nabízí i další užitečný nástroj zejména pro ty z Vás, které příroda zrovna neobdařila gurmánskými zásadami či znalostí společenského bontonu. V eshopu naleznete kategorie, které zaměstnanci vytvořili pro jednoduchou navigaci příležitostných spotřebitelů vína. Naleznete zde kategorie jako je například víno k narozeninám, svatební víno nebo víno na grilovací párty.
Při testování eshopu jsme hodnotili jak šíři sortimentu, která je mimochodem opravdu široká, tak ceny a uživatelskou přívětivost. Musíme uznat, že tvůrci webu nad jeho strukturou opravdu přemýšleli do detailu.
http://www.wineshop.cz,