Jaký máte názor na nové nerez gastro vybavení kuchyní? Myslíte si, že je v restauraci tolik potřebné? Chystám se otevřít si svoji vlastní restauraci a nejsem si tak úplně jistý, čím ji vybavím. Nikdy jsem v tomto oboru nepracoval, ale vždy jsem snil o tom, že budu mít vlastní restaurační zařízení. Bohužel jsem však úplný laik a potřeboval bych tak trochu poradit. Nevím, jestli bude lepší koupit úplně nové či použité nerezové gastronomické zařízení. Nebo jestli koupit nějaké úplně obyčejné a neprofesionální. Jenže kde si nechat poradit?

Tchán říká, že mám koupit použité profesionální gastronomické vybavení

Jednou u nedělního oběda jsem se o tomto problému zmínil mému tchánovy. On byl toho názoru, že by do mé restaurace stačilo nějaké použité gastronomické vybavení. Svým způsobem měl pravdu, protože svůj podnik budu teprve rozjíždět a asi nemá cenu pořizovat do něj hnedka vše úplně nové. Můj tchán je velice vzdělaný a sečtělý muž, který ví, co a jak. Rozhodl jsem se, že dám na jeho radu a poohlédnu se, jestli někde nějaké použité nerezové gastronomické zařízení seženu. Nikdy jsem nic podobného nekupoval a tak jsem se rozhodl, že se po něm podívám na internetu. Nechtělo se mi objíždět všemožné bazary.

Ještě nevím, jestli by nebylo lepší koupit úplně nové gastronomické zařízení

Po několika hodinovém hledání jsem zjistil, že by možná bylo lepší si zjistit ceny u úplně nového gastro vybavení. Nějaké použité jsem samozřejmě na