PŘEDSTAVUJE HUDBU BRATRSTVÍ
| WASHINGTON, D.C. • 30. ZÁŘÍ, 2013 |
Vedoucí členové diplomatické komunity, včetně jihoafrického vevyslance pro Spojené státy Ebrahima Rosoola, federální úředníci a komunitní vůdci společně strávili hudební večer dne 13. září věnovaný lidským právům, který pořádala Kancelář pro národní záležitosti Scientologické církve ve Washingtonu, D.C. Koncertem provázela skupina Gondwana Dawn, jejíž hudba odráží trvalou víru v bratrství lidstva.
Gondwana Dawn převzala své jméno z pravěkého kontinentu, který, jak geologové věří, existoval bok po boku v Indii a Africe stovky milionů let před tím, než se pevnina rozdělila.
Hudba této skupiny je splynutím afrických a indických písní, rytmus a tanec čerpaný z bohatého dědictví africké spirituality a posvátné indické víry. Tento hudební projekt kombinuje uměleckou zručnost dvakrát Grammy oceněného Robina Hogartha a mezinárodně uznávaného zpěváka indické klasiky Padmashree Sumitrá Guaha.
Velvyslanec Rasool popsal unikátní směs hudby jako "založeno na hodnotách, lidských právech a humanitě…. Je to v pestrosti, různorodosti, kde utvrdíme naše individuální identity. "
Gondwana Dawn byla založena v roce 2011, kdy Hogarth pořádal řadu hudebních seminářů v jihoafrických školách. Tam také objevil velké množství talentů, vyzkoušel více než 350 dětí a mládeže a z nich vybral osm, aby se zúčastnili mezikulturního projektu sponzorovaného podpůrným programem peer