Nakrúcanie nových častí divácky úspešného seriálu Znamenie koňa II (Znamení koně), s podtitulom Druhá sezóna, pokračovalo v pondelok 3. marca 2014 na Kúpeľnom námestí (Lázeňské náměstí) v Luhačoviciach. Do neskorých večerných hodín sa nakrúcalo v hoteli Dom B. Smetanu (Dům B. Smetany), pred riaditeľstvom akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice i priamo v jeho priestoroch. Najznámejšími hercami, ktorí prišli do Luhačovíc, boli Miroslav Donutil a Igor Bareš. Na záver sa odohrala neobvyklá scéna, keď jeden z hlavných hrdinov, ako pomstu za podraz, vysypal pred Dom. B. Smetanu kopu konského hnoja.
„Všetko prebiehalo bez problémov. Aj keď sa nakrúcalo večer, pre našich hostí to bola skôr atrakcia, pretože väčšina z nich tento seriál poznala,“ povedal výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice, a.s. Ing. Jiří Dědek a dodal: „Okamžite po nakrúcaní technické služby celý priestor pred hotelom Dom B. Smetanu upratali. Ráno nikto nepoznal, že sa u nás nakrúcalo.“
Seriál, ktorý vzniká vo Filmových ateliéroch Zlín, sa opäť odohráva medzi dvomi rodinnými farmami, kde sa prelínajú osudy ľudí s príbehmi koní. V pripravovaných dieloch sa diváci môžu tešiť, okrem Vilmy Cibulkovej, Terezy Voříškovej, Richarda Krajča, Igora Bareša a Boleslava Polívku, tiež na Vandu Károlyi, Valériu Zawadskú, Oldřicha Navrátila, alebo Karla Drobného. Novo sa v seriáli objaví Ondřej Vetchý, Miroslav Donutil i jeho syn Martin.