Mít vlastní nemovitost je snem téměř každého z nás. Jestliže máte představu o koupi domu na klíč nebo o jeho stavbě třeba i vy, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Naše firma totiž může hrdě prohlásit, že byl náš propracovaný systém oceněn stovkami spokojených zákazníkům. Naší specializací jsou pak nízkoenergetické domy a domy na klíč. Pro nás je stavba domu především stavbou šťastného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou
Při stavbě využíváme přednosti zděných staveb a dřevostaveb. Využívány jsou technologie z cihelného a pórobetonového zdiva či z betonových skořepinových tvárnic. Samotná stavba domu je pak spojením stability s pevností a s nízkou energetickou spotřebou. Pokud si přejete postavit si domeček sami, zvolte si z nabízených návrhů a my vám pomůžeme se založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a je vám rovněž možné poskytnout stavební dozor.

Výstavba domů na klíč
Ze široké nabídky společnosti Domky CZ si vyberete domek dle svých představ a pak už jenom sledujte, jak spolehlivě stavba probíhá. Již vystavěné domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka zahrnuje spoustu různých variant nízkoenergetických domů, kde si můžete vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme veškeré požadavky.

Zárukou bezpečné budoucnosti jsou nízkoenergetické domky. http://www.levnedomky.cz