Lázně Luhačovice, a. s., připravili na rok 2016 širokou škálu léčebných, relaxačních, regeneračních a wellness pobytů a to jak na delší období, tak na víkendy. U samopláteckých pobytů je poprvé v nabídce relaxační pobyt TOP pro každý věk (Terapie Odpočinek Pohyb) zaměřený na zdravý životní styl doplněný o bonusy ve formě výrazných slev na procedury, spa rituály nebo vstup do fitness centra. Informoval o tom výkonný ředitel akciové společnosti, Ing. Jiří Dědek, MBA.

„Na konec dubna jsme připravili výjimečný pobyt Ve víru tance s Janem Onderem a Lucií Hunčárovou. Oba tanečníci jsou známí ze soutěže České televize StarDance … Když hvězdy tančí. Jedná se o týdenní pobyt s výukou společenského tance pro mírně pokročilé páry. Účastnit se mohou i samotné ženy, které se chtějí zdokonalit v latinských tancích. Pobyt získal druhé místo v celostátní soutěži Velká cena cestovního ruchu 2015/2016. I letos jsme připravili exkluzivně pro hosty akciové společnosti Lázně Luhačovice ještě více výhod ve formě slevové karty, při jejímž předložení ušetří naši hosté např. při objednání výletů a kulturních pořadů a může být využita i ve vybraných restauracích, obchodech či cukrárnách v Luhačovicích,“ konstatoval J. Dědek.

Dodal, že Luhačovice jsou díky bohaté nabídce kulturního vyžití právem považovány za kulturní a společenské centrum jihovýchodní Moravy. Největší moravské lázně jsou také úzce spjaty se světově známým hudebním skladatelem Leošem