Stejně jako u první generace nechybí unikátně zahnutý Super AMOLED displej, zdokonalený byl už tak celkově velmi luxusní design a funkčním vylepšením je hlavně přidání GPS čipu pro přesnější monitorování fitness funkcí.

V těle s ještě vyšší odolností IP68 nechybí velmi slušná výbava. Operační systém Tizen využívá pro svůj běh dvoujádrový 1 GHz procesor s operační pamětí 512 MB RAM. Úložiště má velikost 4 GB. Baterie o kapacitě 200 mAh zajistí výdrž zhruba 3-4 dny na jedno nabití.

SAMSUNG Gear Fit2
http://www.nej-ceny.cz/650421/smart-watch-samsung-gear-fit2-dark-grey-sm-r3600daaxez.html
Nový náramek Gear Fit2 nabízí GPS, interní kapacitu paměti 4 GB a certifikaci krytí IP68, díky které je odolný proti prachu a vodě.
Fitness náramek Samsung Gear Fit2 má ve výbavě GPS a senzor tepové frekvence, takže poskytuje přesné a podrobné informace o průběhu cvičení a naměřených hodnotách. Zároveň uživatel získává okamžitou zpětnou vazbu o tréninku.

Náramek Samsung Gear Fit2: pokročilé funkce pro fitness

- Ergonomický, elegantní a štíhlý design pro pohodlné každodenní použití.
- Prohnutý Super AMOLED displej pro snadné monitorování cvičení nebo čtení zpráv
- Vestavěná GPS navigace a senzor tepové frekvence pro přesná data o jakékoliv aktivitě podle vašeho životního stylu.
- S funkcí Auto Activity Tracking nemusejí uživatelé aktivovat fitness náramek manuálně, stačí se dát do běhu, chůze, jízdy na kole nebo cvičení na posilovacích strojích