Los Angeles, Kalifornie
9. 11. 2013
Oslava tří let online tréninku v 17 jazycích zdarma prostřednictvím webových stránek Scientologie a Dobrovolných duchovních: od zahájení programu v říjnu 2010 zlepšily tisíce lidí svůj život prostřednictvím těchto kurzů.
Inženýr z Filipín Jay se dostal do slepé uličky ve své kariéře. Tvrdě pracoval na získání titulu, ale brzy zjistil, že jeho dovednosti jsou zastaralé, překonané rychlostí technologických změn. Když hledal na webu nový směr, našel webové stránky Dobrovolných duchovních.
Andy je z Ghany. Dostal se na stránkách Dobrovolných duchovních ze zcela jiného důvodu. „Přemýšlel jsem, proč lidé bojují,“ říká. „Nemohl jsem pochopit, proč je tolik konfliktů a hádek v našich domovech, ve školách, na pracovištích, v církvích, vládách a dokonce i mezi státy.“
Sharon se dostala na webové stránky ze Spojených států. Strávila posledních 10 let „velmi intenzivní oddaností žít život lepším způsobem“ rozhodnutí, o kterém říká, že udělala, aby se mohla se na sebe hrdě dívat do zrcadla. Její rozhodnutí „nebyly nutně ‚okamžitou zábavou‘ nateď,“ ale taková, která, jak doufala, poskytnou naplnění a tak trochu jiný druh zábavy v budoucnosti. Bohužel, její volby nebyly příliš populární mezi jejími dětmi a přáteli.
Tři velmi rozdílní lidé z naprosto odlišného prostředí s vlastními zájmy. Ale tito, a desítky tisíc dalších, našli přesně takovou pomoc, jakou potřebovali, v kurzech „Nástroje pro život“ na webové strá