Spoločnosť K-system, s. r. o., Žiar nad Hronom, overený a najväčší slovenský výrobca tieniacej techniky, sa stala sponzorom benefičného a náučného podujatia s názvom „Na krídlach anjelov“. Podujatie sa uskutoční vo štvrtok 22. 10. 2015 o 14.30 v dome kultúry v Žiari nad Hronom. Zorganizované je pre cca 450 mentálne a zdravotne postihnutých detí z 24 ústavov a zariadení pre osoby s mentálnym postihnutím zo západného a stredného Slovenska. Informovala o tom Andrea Kúdelová, vedúca divízie obchodu a marketingu K-systemu, s. r. o., Žiar nad Hronom.
,,V rámci podujatia sa deti a pacienti s mentálnym postihnutím budú môcť naučiť na pripravených workshopoch latinoamerické tance – zumbu a salsu. Okrem toho ich čaká maľovanie na tvár, enkaustika – maľovanie horúcim voskom na papier, prútikárstvo, tradičná lukostreľba, odlievanie sviečok a ozdobovanie figúrok z dreva. Vystúpia skupiny a speváci Gladiátor, Celeste Buckingham, Smola a hrušky, Sendreiovci, a Kokavakere lavutára. Vstupné zdarma je pre postihnuté osoby, deti z detských domovov a deti do 140 cm. Dospelí zaplatia 6 eur v predpredaji a 8 na mieste. Počet vstupeniek je limitovaný na 200“, povedala A.Kúdelová.
Dodala, že firma K-system v rámci svojich možností pravidelne sponzorsky podporuje deti a mládež a deti z detských domovov.
Spoločnosť K-system, spol. s r. o., je overenou firmou v odbore tieniacej techniky a disponuje platnými medzinárodnými certifikátmi ISO 9001:2008 , ISO 14001:2004 a BS OHSAS