Tchaj-wan
3. 10. 2013
Dobrovolníci z mise Scientologické církve provádějí v tchaj-wanských veřejných školách v průběhu celého roku protidrogovou výchovu.
Dobrovolníci ze Scientologické církve pokračovali tento týden v tom, aby přinesli pravdu o drogách mládeži po celém Tchaj-wanu, pokračujíce v aktivitách pro zlepšení společnosti, které přinesly církvi její 10. výroční Cenu náboženské znamenitosti od tchaj-wanského ministerstva vnitra dne 10. září.
Každý týden dobrovolníci vedou přednášky protidrogové výchovy na základních a středních školách v Kaohsiungu, Taichungu, Tchaj-peji a dalších městech za použití brožur, videí a plakátů Pravda o drogách, aby zaujali a upoutali mládež různého věku.
Během uplynulého roku tchaj-wanští scientologové uspořádali přednášky a workshopy protidrogové výchovy a prevence Pravda o drogách v 64 školách, čímž oslovili 14 000 studentů.
Scientologové na pěti kontinentech pracují ve svých komunitách po celý rok na tom, aby ostatní znali pravdu o drogách. Církev a její členové se věnují tomu, aby vymýtili zneužívání drog prostřednictvím vzdělávání.
Scientologická církev podporuje iniciativu Pravda o drogách, jednu z největších světových nevládních kampaní protidrogové výchovy a prevence, a zpřístupňuje tyto materiály zdarma pro pedagogy, pro prosazování práva a pro komunitní programy.