Nejen ubytovaní hosté si mohou přes Velikonoce dopřát nevšední kulinářský zážitek v Lázních Luhačovice. Pro všechny návštěvníky je na velikonoční neděli 5.4.2015 připraven ve Francouzské restauraci ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu v Luhačovicích nevšední gastronomický zážitek v podobě slavnostního brunche. Informovala o tom ředitelka hotelu Miloslava Fialová.

„Nedělní velikonoční hodování jsme zařadili k dubnové nabídce Pokrmy z mladého masa, která symbolizuje příchod jara. Od 11.00 do 15.00 hodin se návštěvníci mohou těšit na neomezenou konzumaci velikonočních a regionálních jídel a pokrmů z mladého masa. Samozřejmostí je tradiční velikonoční nádivka, beránek, moravské vdolečky a další speciality. Na své si přijdou i milovníci domácí zabijačky. Hosty přivítáme pohárkem dobré slivovice nebo hruškovice a krojovanou cimbálovou muzikou. Mysleli jsme i na symbol velikonoc, kraslice, a proto jsme zajistili malování a prodej kraslic přímo na místě,“ popsala akci M. Fialová.

Zároveň zdůraznila, že každý návštěvník velikonočního brunche získá poukaz do wellness centra, kde jsou k dispozici zážitkový bazén, whirlpool, Kneippův chodník, vyhřívaná lehátka a saunový svět. Poukaz na 50 % slevu na dvě hodiny strávené v tomto luxusním prostředí ve stylu starořímských lázní je platný do 15.12.2015.

Noblesní budovu hotelu ALEXANDRIA**** z 30. let minulého století nelze v centru města přehlédnout. Právě tak návštěvníky okouzlí interiér Francouzské restaurace se skvělým