Los Angeles, Kalifornie
16.4.2014
Dobrovolníci z celého okresu Los Angeles se dnes sešli v sídle Scientologické církve Los Angeles na akci ohledně pomoci při katastrofách na počest Národního týdne dobrovolníků. Představitelé z oblasti pomoci při katastrofách z Los Angeles je informovali o připravenosti na katastrofy.
Tracie Parker, ředitelka humanitárních programů Mezinárodní Scientologické církve, uváděla program, kde promluvili scientologický Dobrovolný duchovní Alf Garbut; Alicia Hamilton, velvyslankyně Společenství Červeného kříže a předsedkyně PAC RED (Příprava a osvěta pro odolnost společenství při nouzových situacích a katastrofách); Abel Varela, spolupředseda Hollywoodského projektu pro nouzové řízení (HELP); Jeff Reeb, ředitel Kanceláře krizového řízení okresu Los Angeles; Alix Stayton, programový manažer Nouzové sítě Los Angeles; speciální prezentaci pronesl prezidentský pověřenec, místoředitel Úřadu Bílého domu pro partnerství víry a sousedství amerického ministerstva pro vnitřní bezpečnost, Dr. Jannah Scott.
Ve svém prohlášení k Národnímu týdnu dobrovolníků prezident Obama řekl: „Skrze bezpočet činů laskavosti, štědrosti a služby Američané poznávají, že jsme všichni spolu spojeni – že posouváme tuto zemi kupředu tím, že dáváme druhým sebe a staráme se o ty kolem nás. Každý den Američané pokračují v tradici služby zakořeněné v našem charakteru jako lidí.“ A nikde není tento duch patrnější, než v komunitě pomáhající při katastrofách.
Při přivítání všech dobrov