Thajsko pomáhají v dobrých i špatných časech
| Si Racha , Thajsko • 19. března 2014 |
Scientologičtí Dobrovolní duchovní ze skupiny Si Racha, Thajsko slaví své čtvrté výročí s obnoveným závazkem pomoci komunitě.
Na pobřeží Thajska, 60 km jižně od Bangkoku, tým Scientologických Dobrovolných duchovních z města Si Racha slaví své čtvrté výročí jako organizované skupiny. Během posledních čtyř let, získali takovou pověst u lidí, že se na ně mohou obrátit, bez ohledu na okolnosti, kdykoliv potřebují pomoc.
Vznikla v roce 2010, kdy Scientologičtí Dobrovolní duchovní Jihovýchodní Asie Goodwill Tour navštívili region, skupina je aktivní, ať jsou časy dobré nebo zlé.
Aktivní po celý rok, v únoru pomohli dětem místní nedělní školy překonat problémy s učením tím, že je učí studijní technologii vyvinutou L. Ron Hubbardem, jedno z 19 témat v Scientologické příručce. Ten samý týden, představili sestrám z nedaleké nemocnice scientologické asisty, techniky, které se zaměřují na mentální a duchovní faktory, které prodlužují nemoci a úrazy.
V roce 2011, kdy nejhorší monzun za půl století zaplavil dvě třetiny země, zasáhlo 2,6 milionu lidí, Dobrovolní duchovní pracovali bok po boku s pracovníky humanitární pomoci, přepravit jídlo a zásoby pro lidi, kteří uvízli na střechách svých domů. Připravili balené jídlo pro některé ze stovek tisíc žijících v přístřešcích. A scientologickými asisty pomáhali obětem katastrof vyrovnat se se stresem a traumatem.
I