2013 byl rokem významných úspěchů pro vydavatele a pro mezinárodní pobočku v šíření scientologického náboženství a náboženských děl zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda.
Během uplynulého roku, Golden Era Productions, mezinárodní pobočka v šíření scientologického náboženství, a Bridge Publications Inc, vydavatelé náboženských děl L. Rona Hubbarda, dostali 238 technických a uměleckých ocenění za kvalitu svých tištěných a audiovizuálních prací.
Tyto pocty uznávají širokou škálu oborů a výrobků, od vazby, vysekávání obalů knih a další tiskoviny, až po design webových stránek, kinematografie, speciální efekty a animace.
Sedm ocenění dostala kvalita církevních internetových stránek, 107 jejích audiovizuálních vlastností a 124 jejích knih a dalších tiskovin.
Ceny včetně Platinum AVA Award v kategorii Video Produkce / Církevní film book – on- Scientology: Základy myšlení podle zakladatele Scientologie L. Rona Hubbarda . 90 minutový film prezentuje základní principy scientologického náboženství, kombinuje sílu psaného slova s nejnovějšími pokroky nejmodernější počítačové grafiky .
Ava Awards jsou spravovány a posuzovány podle Asociace marketingu a komunikace profesionálů (AmpC).
Dokumentární film Éra strachu získal platinovou Hermes Creative Award. Natočen v Německu a Rakousku, celovečerní film čerpá z více než 80 rozhovorů psychiatrických odborníků, historiků a pozůstalých po psychiatrickém porušování lidských práv .
Za re