Scientolog Kaye Champagne je motorem scientologické komunity.
Kaye Champagne je známá svou odvahou, porozuměním a schopností inspirovat ostatní lidi. Je hnacím motorem scientologické komunity, sehrála důležitou roli při otevření tuctu Ideálních organizací Scientologické církve v posledních několika letech. Je také šťastně vdanou, hrdou matkou a úspěšnou podnikatelkou, která cestuje po světě a dělá právě to, co má ráda.
Bylo to téměř před 40 lety, když se Kaye Champagne poprvé setkala se Scientologií.
\\\"Vždy jsem hledala odpovědi a doháněla jsem své kněze a duchovní k šílenství svými otázkami jako: \\\’Proč jsme tady?\\\’ \\\’Co tady děláme?\\\’ \\\’Co se stane, až zemřeme?\\\’ \\\" říká Kaye Champagne.
V roce 1972 ji někdo, koho potkala díky své práci, nasměroval do místní Scientologické církve pro výtisk knihy Dianetika: Moderní věda o duševním zdraví.
A tím Kaye Champagne změnila směr svého života.
\\\"Mířila jsem špatným směrem,\\\" říká, \\\"směrem k životu plného bolesti, emocionálních vzestupů a pádů a selhání. Měla jsem velice nízkou sebedůvěru. Scientologie mě dostala na správnou cestu – na cestu, která vedla ke štěstí.\\\"
Jako předsedkyně skupiny, která koordinuje aktivity scientologických dobrovolníků v celém regionu Clearwateru a Tampa Bay, Kaye Champagne a její team nastavili standard pro celý zbývající scientologický svět.