Zubařka Sandra Poveda z Bogoty má svou životní filozofii, kterou se řídí v práci i v životě. Od doby, kdy přišla na Universitu del Bosque v jejích 16ti letech věděla, že to, co chce dělat, je rozesmívat lidi.

\"Má práce je pro mě zábavou,\" říká. \"Jako zubař můžete nejen pomoci lidem s nepříjemnostmi nebo bolestí, ale také můžete zlepšit jejich vzhled. Lidé, kteří se dříve báli smát, teď mohou. Díky krásnému úsměvu vypadají skvěle. A když vidím ten úsměv na jejich tváři, směji se také. \"

Poveda se dozvěděla o Scientologii od kolegy zubaře, jehož úspěch v životě ji zaujal. To, co ji popsal, bylo pro ni velmi blízké a tak že jí to nedalo a chtěla se dozvědět více.

\"Být scientolog znamená ujistit se, že se i ostatním vede dobře,\" říká. \"Není to něco, v co musíte věřit, je to něco, co používáte pro život. Nehraji hru \"dnes vyhraju já a ty prohraješ.\" Ne, Scientologie je hra, ve které mohou vítězit všichni.\"

Se svým smyslem pro dobrodružství, který ji vždy vede k novým věcem, je Poveda nadšená z budoucnosti.

\"Nic není nemožné,\" říká. \"Každý den se cítím naživu. Život je tady a teď. Scientologie mi dala nástroje pro život a budoucnost je plná nových snů k dosahování. \"