Sobota 14. ledna 2012, 20:08
Scientolog Patrick Valtin zkombinoval pevné odhodlání s jistým porozuměním dílům L. Rona Hubbarda, aby dosáhl úspěchu ve svém vlastním životě a pomohl ostatním.
Scientolog Patrick Valtin, jehož jméno se stalo synonymem pro obchodní řešení, vybudoval velmi úspěšnou kariéru tím, že poskytuje klientům nástroje k tomu, aby jim to fungovalo.
„Získal jsem titul MBA ve Spojených státech v roce 1984 a byl jsem na svůj diplom docela pyšný,“ říká Valtin. „ Ale i když mi to pomohlo získat důvěryhodnost u potenciálních zaměstnavatelů a skvělou práci v americké nadnárodní společnosti, cítil jsem, když jsem rozjel svou vlastní poradenskou firmu v roce 1986, že mi chybí nástroje pro stabilní expanzi mého podnikání, natož aby s tím pomáhal ostatním.“
V roce 1988 Valtin zjistil, co ve svém vzdělání postrádal.
„Objevil jsem Hubbard systém řízení obsažený v kurzu Organizace pro vedoucí pracovníky, v desetisvazkové encyklopedii managementu napsané L. Ronem Hubbardem,“ říká.
S tím, co se naučil na kurzu, Valtin rozjel společnost manažerského vzdělávání s názvem U-MAN Belgium, která je nyní největším evropským poskytovatelem služeb manažerského vzdělávání založeného na Hubbardově systému řízení.
„Problémy práce od L. Rona Hubbarda byly také úžasným zdrojem pomoci svým klientům,“ říká Valtin. „Používám knihu jako kouč a trenér v managementu.“