Mexico City
14. září 2013
Úřad pro společenské reformy Národní scientologické organizace Mexika dává policii nástroje pro pomoc mládeži.
Tým důstojníků Školní bezpečnostní policie v Mexico City se rozhodl oslovit mládež během školních letních prázdnin. Po dva dny v červenci tým rozdával 7 500 výtisků vzdělávací brožury Pravda o drogách na letním veletrhu v Zócalo (Náměstí Ústavy) v samém srdci historického centra Mexico City.
Školní bezpečnostní policie v Mexico City je jedinečná pobočka bezpečnostních složek pověřená udržováním bezpečnosti v městských školách. Důstojníkům pomáhal plnit jejich povinnosti Úřad společenských reforem Národní scientologické organizace Mexika prostřednictvím vedení seminářů protidrogové výchovy na základě vzdělávací a preventivní iniciativy Pravda o drogách.
Mnoho důstojníků mělo obavy, jak se dostat k mládeži, a zjistili, že vzdělávací materiály Pravda o drogách vyřeší tento problém – materiály sdělují skutečnosti o zneužívání drog slovy, jimž dospívající a mladí dospělí rozumějí. Program obsahuje řadu 13 brožur protidrogové výchovy, 16 veřejnoprávních oznámení a celovečerní dokument.
Scientologové na pěti kontinentech pracují ve svých komunitách po celý rok na tom, aby ostatní znali pravdu o drogách. Církev a její členové se věnují tomu, aby vymýtili zneužívání drog prostřednictvím vzdělávání.