Merida, Venezuela
10. 12. 2013
Den plný zábavných aktivit pořádala Scientologií podporovaná iniciativa Pravda o drogách a Protidrogová nadace Vigia v Meridě ve Venezuele.
Mladí sportovci z místních škol soutěžili v říjnu ve školním fotbalovém zápasu ve státě Merida ve Venezuele. Úroveň vzrušení hráčů, jejich přátel a rodin byla živoucím důkazem toho, že život je mnohem zábavnější, když nepoužíváte drogy.
Akce se konala na oslavu výročí Protidrogové nadace Vigia a byla organizována nadací a dobrovolníky z oblasti Meridy, kteří se podílejí na protidrogové výchově a prevenční iniciativě podporované Scientologickou církví.
Místní dobrovolníci z Pravdy o drogách vedou protidrogové vzdělávací semináře ve školách, věznicích a občanských klubech. Oslovují mládež s faktickými informace o tom, co drogy jsou a co dělají, aby mládeži pomohli udělat informované rozhodnutí žít život bez drog.
Scientologové na pěti kontinentech pracují ve svých komunitách po celý rok na tom, aby ostatní znali pravdu o drogách. Církev a její členové se věnují tomu, aby vymýtili zneužívání drog prostřednictvím vzdělávání.
Scientologická církev podporuje iniciativu Pravda o drogách, jednu z největších světových nevládních kampaní protidrogové výchovy a prevence.
Bylo přesvědčivě prokázáno, že pokud se mladým lidem poskytne pravda o drogách – faktické informace o tom, co drogy jsou a co způsobují – míra jejich užívání úměrně klesá.
__