Zákonitost fungování vodní dýmky není těžká, pracuje na prostém principu vodního filtrování. Uspořádání vodní dýmky členíme na čtyři díly: vázu, tělo, pak šlauch a korunku. Vázu vodní dýmky tvoří obvykle sklo, mívá různou formu, zbarvení a ornamenty. K váze se připevňuje tělo vodní dýmky, které je vybaveno buď jedním, nebo více vyústěními na šlauch a výpustným ventilem. Na úplném vršku vodní dýmky leží korunka, do níž se strká tabák do vodní dýmky. Potom se nacpaná korunka přikryje alobalem, do něhož uděláme nevelké otvory. Na vršek alobalu na závěr umístíme žhavý uhlík.

Proslulý tabák do vodní dýmky pro vás
Zpravidla je tabák do vodní dýmky navlhlý, současně mazlavý a aromatický. Každý producent vyrábí svůj tabák do vodní dýmky se speciální příchutí. A tak můžete narazit na příchutě, jako je vodní meloun, jablko, máta, borůvky, višeň, banán a další zajímavé příchutě. Do interesantních možností různého koření určitě náleží vanilka, skořice, jasmín, dále kardamon, případně oblíbenou příchuť pistáciových oříšků.

Beznikotinové bylinné směsi, minerální kamínky Steamaze pro vodní dýmky, perly, jako i vaporizační pasty
Pro uživatele, již nemají rádi tabák, jsou v pestré nabídce rozličné beznikotinové směsky bylin, jež se zvlhčují v melase, tak jako tabák. Beznikotinové směsi jsou skvělou alternativou pro všechny nekuřáky, již by rádi ozkoušeli kouzlo vodní dýmky. Nabízené minerální kamínky do dýmky totiž neprodukují kouř.

http://www.vodnidymkytabaky.cz