Kodaň, Dánsko

15. února 2014
Mávání nespočetného množství vlajek…
Barvy více než 30 evropských národů se vlní v dánském zimním vánku…
A tisíce scientologů mluvících 27 jazyky se sešly na oslavu.
Tak to vypadalo podél kodaňské ulice Jernbanegade při slavnostním otevření nové Ideální evropské brány k vyšším stavům člověka: Ideální pokročilé organizace a Saint Hillu pro Evropu (AOSH EU).
AOSH EU, původně založená L. Ronem Hubbardem v roce 1969, je vícejazyčná organizace, která slouží scientologům z národů Evropy, Společenství nezávislých států a Středního východu.
Jako projev uznání této přelomové události vedl předseda představenstva Religious Technology Center, pan David Miscavige, ceremoniál slavnostního otevření. Pan Miscavige oslovil tisíce evropských scientologů a přítomné zaměstnance:
„Zde stojí ideální duchovní centrum pro Evropu – to, které ztělesňuje cestu k OT(vyšší stavy bytosti) napříč všemi kulturami a všemi jazyky na tomto kontinentu. S rozpětím Mostu (tabulka stupňů) nyní vystavěného z čistého, ryzího Zdroje je postup stále nahoru zaručen. Tak je to, že otevíráme pro všechny dveře, aby závratnou rychlostí pokračovali k nekonečným vyhlídkám ke svobodě.“
Slavnostní otevření Ideální AOSH EU představuje první z nového druhu kontinentálních Pokročilých organizací. Zařízení se může pochlubit kompletní Sólo technickou divizí věnovanou výhradně zajišťování služeb pro všechny Sólo auditory; rozší