Máte v plánu výstavbu domu nebo podobného objektu? Nebo plánujete pouze rekonstrukci objektu? Pak vám určitě přijde vhod technický dozor či stavební dozor, který zajistí, že vše proběhne bez sebemenších problémů. Stavební dozor či technický dozor je pak navíc dle zákona nezbytností. Neváhejte tedy a vyberte si takový, který vám zaručí prvotřídní služby.

Ulehčete si výstavbu s profesionálním dozorem
Sháníte toho správného člověka vykonávajícího technický dozor nebo stavební dozor? Pak se zcela jistě obraťte na internetové stránky stavbyadozory.cz, kde máte k dispozici širokou škálu profesionálních služeb. Nabídka zahrnuje třeba i stavební nebo technický dozor investora, vyřízení přejímky domu nebo bytu, zastupování ve fázích projektování (od vytvoření projektové dokumentace k samotné kolaudaci stavby), poskytnutí profesionálního poradenství nebo například zajištění výkonu fuknce koordinátora BOZP. Vůbec nezáleží na tom, zda realizujete malou nebo rozsáhlou stavbu, dozoru a jeho výběru věnujte pokaždé dostatečnou pozornost.

Technický dozor pro čerpání peněz
Zákon říká, v jakých případech se bez technického a stavebního dozoru neobejdete. Stavební dozor je povinností pro každého, kdo realizuje stavbu nebo rekonstrukci svépomocí. Dozor pak spolu se stavebníkem kontroluje dodržování všech předpisů. Technický dozor je pak nezbytný tam, kde je využíváno financí z veřejných zdrojů. Tak to ukládá stavební zákon. Více zde: http://www.stavbyadozory.cz/