Približne 50 nových pracovných miest prinesie, po úplnom dokončení druhej etapy rozvoja, luxusný štvorhviezdičkový kúpeľný hotel APHRODITE PALACE v Rajeckých Tepliciach. Hotel slávnostne otvorili za účasti vyše stovky pozvaných hostí vo štvrtok 5.júna 2014. Nové zariadenie je zamerané na najnáročnejšiu slovenskú klientelu s cieľom prilákať návštevníkov z Ruska, Ukrajiny a arabských krajín. Hotel by mal priniesť ďalší impulz v rozvoji cestovného ruchu nielen v Rajeckých Tepliciach, ale aj v širšom regióne Žilinského kraja. Novinárov o tom pri príležitosti otvorenia hotela informoval viceprezident akciovej spoločnosti SLK Rajecké Teplice Zdenko Miškolci.

,,Hotelom APHRODITE PALACE sa zväčší ubytovacia kapacita kúpeľov o 200 miest a plocha pre poskytované služby o 3000 m2. Spolu s neďalekým hotelom APHRODITE, s ktorým je prepojený preskleným premostením, bude v Kúpeľoch Rajecké Teplice hosťom k dispozícii 500 hotelových lôžok. Vďaka novému hotelu APHRODITE PALACE sa vytvorili nové pracovné miesta v profesiách kuchári, čašníci, batožinonosiči, chyžné a recepčné. Personálu hotela sme dali navrhnúť a ušiť slušivé dobové rovnošaty,“ konštatoval Z. Miškolci.

Dodal, že SLK Rajecké Teplice sú významným zamestnávateľom Žilinského kraja, ktorý dáva prácu priamo spolu cca 250 osobám.