Ak sa už báť, tak nech to stojí zato. Kde inde ako na ozajstnom zámku si môže strašenia chtivý návštevník poriadne užiť sviatok Halloween? Pridajte sa aj vy! S celou rodinou si vychutnáte predĺžený víkend, od štvrtka 1. do nedele 4. novembra 2018,ako spolutvorcovia halloweenskeho príbehu na Zámku Vígľaš. Teší sa na vás grófDrakula i profesionálni lovci duchov, nebude chýbať ani halloweenska party v maskách.

Riaditeľ Zámockého hotela The Grand Vígľaš Tomáš Sokologorskýk tomu poznamenáva: ,,Strašidlá, duchovia, zvláštne postavičky. Sú ozajstní, či atrapy? Pavučiny, svetlá sviečok, strašidelné zvuky…Kde inde, ako na zámku, vieme vyčarovať tú správnu halloweensku atmosféru? Dracula, tajomné pátranie, či nočné dobrodružstvo v lese. Chcete vedieť, ako to nakoniec dopadne? Tak príďte, pretože to vy budete tvorcami halloweenskeho príbehu na Zámku Vígľaš.Počas pobytu sa môžete tešiť na:ohňovú show, tajomného grófa Draculu, dobrodružné pátranie, netradičnú večernú prehliadku zámku, halloweensku party v maskách, kúzelníka, magický deň s kartárkami a vešticami plný rituálov, nočný lov duchov s profesionálnymi lovcami duchov (aktivita určená pre osoby nad 18 rokov).“

Dodáva, že pobytový balík Halloween na zámkuzahŕňa aktivity, ktoréna seba nadväzujú a preto nie je možná rezervácia tohto pobytu na menej ako 3 noci (1.-4.novembra).