Hotelová spoločnosť SOREA zabezpečí Veľkú noc plnú hier, zábavy a relaxu

Ak máte chuť na zmenu a chcete prežiť veľkonočné sviatky mimo domova, hotelová sieť SOREA vám ponúka rozsiahle možnosti. Každý kraj má svoje špecifické zvyky pri príležitosti tohto sviatku. K typickým veľkonočným zvykom patrí oblievanie vodou, maľovanie veľkonočných vajíčok, rozdávanie čokoládových zajačikov, kuriatok a tiež korbáče. Veľkonočný program v hoteloch SOREA sa tiež odvíja v závislosti od regiónu. Čím bližšie k Liptovu, Tatrám a Spišu, tým viac rozmanitostí a zvykov je ponúkaných hotelovým hosťom. Informuje o tom obchodno-marketingová riaditeľka spoločnosti SOREA, s. r. o., Bratislava Beáta Töröková.

„Veľkonočná šibačka na Spiši v Hoteli SOREA ĽUBOVŇA je obohatená výrobou kraslíc, veľkonočných dekorácií, pletením výrobkov z prútia, ukážkami drotárstva, výstavou slovenskej fujary, folklórom, goralskou muzikou a tradíciami z regiónu. Pre deti je pripravený bohatý animačný program spojený s detskou diskotékou a maskotom SORINKOU. Pri hoteli nebude chýbať minifarma ovčej rodinky. Sviatočnú atmosféru doplní aj veľkonočná svätá omša priamo v hoteli,“ dodáva B. Töröková.

Ak sa chystáte do Vysokých Tatier, nezabudnite na lyže, snowboard alebo sánky. Hotely SOREA sú umiestnené v blízkosti TOP lyžiarskych stredísk v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese. Programy hotelovej siete sú taktiež adekvátne prispôsobené aj potrebám rodín s deťmi.