HOLLYWOOD – Celebrity Centrum Scientologické církve uvedlo13. a 14. prosince 21. výroční Vánoční příběhy, aby získalo finanční prostředky pro programy pro mládež Atletické ligy Hollywoodské policie. Členové církve sehráli parodie a vyprávěli vánoční příběhy. Herecké obsazení zahrnovalo Lauru Prepon, Jennu Elfman, Eriku Christensen, Dannyho Mastersona, Alannu Masterson, Jasona Dohringa, Jennifer Aspen, Marisol Nichols, Catherine Bell a Michelle Stafford, a v digitálním krátkém filmu Vánočních příběhů nazvaném „Život hračky“ se v epizodní roli objevili John Travolta, Kelly Preston a Nancy Cartwright (hlas Barta Simpsona).
Od prvních Vánočních příběhů v roce 1993, kdy se John Travolta objevil v hlavní úloze v Bílých Vánocích, už mnoho scientologů účinkovalo v tradičních i originálních příbězích a písních, přičemž vybrali více než 325 000 dolarů ve prospěch programů pro mládež v ohrožení Hollywoodského policejního oddělení, včetně výroční vánoční party Policejního oddělení Los Angeles.
Viceprezident Celebrity Centra Greg LaClaire předal šek na 20 000 dolarů vybraných při letošních vystoupeních veliteli Hollywoodské divize Policejního oddělení Los Angeles, kapitánovi Peteru Zarcone a seržantovi Darrellu Davisovi.
„Byl jsem ohromen množstvím podpory, kterou Scientologická církev a vy všichni dáváte programům pro mládež v Hollywoodu,“ řekl Zarcone.