Pověstné umakartové jádro naštěstí již dávno není středobodem tuzemských koupelen. Avšak i mnohé zděné koupelny již stárnou, a tak by mnohé z nich potřebovaly moderní háv. Nemusí se jednat rovnou o úplnou rekonstrukci. Mnohokrát je postačující náhrada jedné nebo dvou koupelnových částí. Většinou si lidé vyměňují třeba koupelnová zrcadla, omšelé vodovodní baterie a starou sanitární keramiku.

Současná sanitární keramika a její pozitiva
V mnohých koupelnách tvoří základ vana a umyvadlo. U zákazníků dnes vyhrávají na celé čáře moderní bidety a klozety. Žádná sanitární keramika sice nechátrá tak jako ostatní součásti koupelny, avšak i umyvadla by si zasloužila někdy vyměnit. Pokud toužíte po novodobém hávu svojí koupelny, měla by být moderní také sanitární keramika a další koupelnové díly.

Dívejte se do nového koupelnového zrcadla
Podstatné je, že nová koupelnová zrcadla pořídíte velice levně. Přitom jsou koupelnová zrcadla velmi důležitou částí většiny koupelen. Vyleštěné zrcadlo prozáří celý den, nebo jej přinejmenším nezničí. Hledíme-li po ránu do nemoderního, omšelého, nadto do naprasklého zrcadla, lepší náladu nám to asi nevykouzlí bez ohledu na to, koho jsme v zrcadle viděli.

Vyberte si levně novodobé vodovodní baterie
Přemýšlíme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit.