Palau, Jižní Pacifik
10. 11. 2013
Přinášejí do jižního Pacifiku nástroje pro život
Výprava dobré vůle scientologických Dobrovolných duchovních po jižním Pacifiku zahájila sérii workshopů, kterou dne 11. října v aule Vyšší státní školy Palau ve městě Koror slavnostně zahájil děkan katedry celoživotního vzdělávání.
Palau je stát skládající se z 250 ostrovů v západní části Tichého oceánu, ráj korálových útesů, skrytých jeskyní a dokonale čisté vody.
Program začal vystoupením skupiny tradičních tanců Bonitas, zahajovací modlitbou a požehnáními od otce Ruska Sabura a uvítací řečí od nejvyššího náčelníka Ibedula Yutaky Gibbonse.
Ředitel Výpravy dobré vůle scientologických Dobrovolných duchovních po jižním Pacifiku Mathew Andrews hovořil o účelu cesty na Palau – předat praktické znalosti a dovednosti pro život obsažené v 19 Nástrojích pro život Scientologické příručky. „Bezplatné workshopy Nástroje pro život pomáhají zlepšit schopnosti a potenciál pro úspěch v životě pro každého, kdo se zúčastní,“ řekl.
Děkan Willy Wally oficiálně oznámil začátek programu seminářů, které bezplatně vedou Dobrovolní duchovní na vyšší škole každé ráno, odpoledne a večer po dobu tří týdnů. Taneční skupina Meyuns Terebkul pak předvedla tradiční tanec, čímž oficiálně zahájila semináře.
Od roku 2004 sedm Výprav dobré vůle Dobrovolných duchovních oslovuje s účinnými řešeními životních výzev ty, kteří žijí mimo hlavní kř