Zákazníci predajní medzinárodnej značky zdravej výživy Norbi Update dostanú odmenu za svoje nákupy. Z každej z predajní na Slovensku – spolu je ich 28, bude vyžrebovaných po jednom výhercovi súťaže ,,Zbieraj body a vyhraj wellness víkend.“ Všetci výhercovia budú odmenení wellness víkendom, od piatka do nedele, pre 2 osoby s raňajkami vo Wellness hoteli Patince**** v hodnote 238,- EUR.

Odborník na zdravé stravovanie Norbi Update Ivan Gallo upresňuje podmienky súťaže: ,,Norbi Update pamätá na zákazníkov a vždy sa snaží pre nich pripraviť niečo špeciálne – darček, či súťažnú akciu. Na tohtoročné leto sme preto pripravili príťažlivú súťaž, ktorej nemožno odolať. Počas obdobia od 23.6. – 31.8.2014 môžu naši zákazníci zbierať body za každý nákup v hodnote 5 EUR v predajniach Norbi Update. Nazbieraním 21 bodov a po vyplnení svojich kontaktných údajov sa dostávajú do regulérneho žrebovania, ktoré sa uskutoční 12.9.2014 o 15:00 hodine za účasti notára. A o čo vlastne hráme? Spolu o 28 wellness víkendov (od piatka do nedele) pre 2 osoby s raňajkami vo Wellness hoteli Patince**** v hodnote 238,- EUR.“

Výhercov čaká vo Wellness Hoteli Patince**** príjemné prostredie, bazénový a saunový svet, ktorý môžu využiť naplno počas celého víkendu a komplexná ponuka poskytovaných služieb. Vo štvorhviezdičkovom hoteli ich bude personál rozmaznávať celý víkend.