Praha je magické mesto, kde sa prelína história s romantikou a navyše poskytuje nepreberné množstvo zážitkov, od poznávania, cez kultúru, až po kulinárske špeciality. Nech už navštívite Prahu pracovne, dovolenkovo, či vo dvojici, vždy môžete zažiť vzrušujúce chvíle plné pekných dojmov a uspokojenia. Využite príležitosť potešiť sa z Prahy na konci leta. K dispozícii je vám hotelová sieť SIVEK HOTELS s výberom hotelov od tých najluxusnejších až po cenovo dostupnejšie. Všetky hotely, okrem kvalitného ubytovania v lokalitách s vynikajúcim dopravným spojením, ponúkajú bohatý sprievodný program s atrakciami a exkurziami.
Už samotné názvy pobytových balíčkov sú lákavé. Zamilované dvojice vábi Kúzlo romantickej Prahy, Pretty woman v Prahe, Romantický balíček, Praha na Vltave, Romantické medové týždne v Prahe. Priaznivcov dejín zas poteší Praha aj Český Krumlov, alebo Pre milovníkov histórie. Pre biznismenov sú určené Obchodné stretnutia v Prahe, či Business balíček. Sú tu aj cieľové skupiny- Pre milovníkov piva, Narodeniny v Prahe, alebo Pobyt so psom.

Výkonný riaditeľ siete SIVEK HOTELS Viliam Sivek, jr. k tomu hovorí: „Návštevníci sa môžu ubytovať v našej sieti hotelov v rôznych častiach Prahy. Na výber majú hotely Kampa Stará Zbrojnica****, William ***+ oba v časti Malej Strany, Melantrich*** v časti známeho Václavského náměstí, Harmony*** v časti Nové Město a hotel Selský Dvůr**** v Hostivaři.