Zefektivněte svoji práci a maximum

Když jste se narodili, tak vám nikdo nedal automapu na to, jak putovat životem. Ve skutečnosti vám nikdo dokonce ani neřekl, že se život skládá z mnoha různých částí a jak se s každou z nich vypořádat. Ale co by se stalo, kdybyste na tyhle věci měli odpovědi a měli znalosti, jak doopravdy řešit život a jeho problémy?
Je možné, že váš potenciál je větší, než vám kdokoli dovolil uvěřit.
Zjistěte to na kurzu osobní efektivity, který ne vytvořen na základě dat od L. Ron Hubbarda!

"Byl jsem na tomto kurzu pět dní a zjistil jsem za tu dobu o sobě a o lidech kolem mě víc, než za celý svůj život!
"A Scientologie nedává odpovědi, ale nechává vás zjistit vaše vlastní odpovědi a mít své vlastní pochopení života. Není jako psychologie, kde vás analyzují jako nějakého invalidu, ale dovolí vám, abyste se na sebe, díky svému vlastnímu úsilí, jasně podívali." – L.H.

"Než jsme začali kurz, já a moje žena jsme čelili nesmírným finančním potížím, které mě přiměly, abych se nestaral o nic jiného (nestaral jsem se o své manželství, kariéru atd.) Oba jsme se rozhodli udělat tento kurz. V době, kdy jsem kurz skončil, jsem dosáhl takového porozumění sobě a životu, že jsem se rozhodl, že jsem mnohem silnější a větší nežli má současná situace a problémy. Nyní se situace s mojí prací úplně změnila." – J.H

Více na dianetika.cz