Co způsobuje, že se lidé odtahují od života? Bezstarostné dítě vyroste v zamlklého a ostražitého dospělého člověka. Žena, která je úspěšná ve své kariéře, opouští jeden vztah za druhým a trpí nedostatkem sebeúcty. Důchodce se na život a na jeho rozhodnutí dívá s lítostí.
Pro tyto až příliš běžné situace existuje důvod. Nejsou „pouhou náhodou“ a nejsou ani osudem. L. Ron Hubbard nashromáždil obrovské množství výsledků z výzkumu, který se přímo zabývá základním důvodem, proč se někdo stáhne od ostatních a ztratí svou integritu, a řeší ho. Vyvinul přesný způsob, jak můžete lidem pomoci znovu získat jejich pocit čestnosti a vlastní hodnoty. Není třeba, aby zničené sny a lítost nad minulostí přetrvávaly a odtahovaly lidi ze života.
Existuje mechanizmus, který způsobuje, že se lidé stahují od vztahů, skupin a také od vlastních snů. A takovéto situace je možné napravit. V brožuře INTEGRITA A ČESTNOST zjistíte, jak můžete pomoci sobě a ostatním obnovit jejich integritu a chuť do života. Je to nový pohled na starý problém a to znamená, že už nemusíte dál bezmocně sedět a pozorovat muka ostatních. Namísto toho budete mít k dispozici prostředky, které taková trápení dokážou zcela vyřešit.
Více na http://www.dianetika.cz